Yurtdışı Yaz Okulları Futbol Programları

 

Yurtdışı Yaz Okulları, Futbol Yaz OKulu
Yurtdışı Yaz Okulları, Futbol Yaz OKulu

Yurtdışı Yaz Okulları Futbol Programlarını Yakından İnceleyin!

YURTDIŞI YAZ OKULLARI

Öğrenciler futbol ağırlıklı bu yurtdışı yaz okulu programlarında yaz tatilini hem futbol oynayıp hem de İngilizce öğrenerek geçirirler. Aynı zamanda futbola profesyonel bir giriş yapmak isteyen gençler için bulunmaz bir fırsattır.

ESE Futbol Yaz Okulu – Milan Yaz Kampı

Malta’da yer alan ESE Futbol Yaz Okulu Milan Yaz Kampı (MJC) dünyanın en ünlü futbol klüplerinden AC Milan’nın gençlik projesi kapsamında sunduğu 15 yıldır devam eden futbol programıdır. Profesyonel antrenörlerin de görev aldığı bu kampta öğrenciler AC Milan’da forma giymiş ünlü futbolcularla tanışma imkanı da elde ederler.Hem kız hem erkek öğrenci kabul etmektedirler.Haftada 15 saat İngilizce eğitimi ve 15 saat futbol eğitimi sunulur. Programları 4 hafta sürer ve konaklaması öğrenci yurdu şeklindedir.

İtalyan Gençlik Futbol Federasyonu tarafından onaylanan bu program da AC Milan klübünün seçtiği profesyonel antrenörler görev yapmaktadır. Milan Gençlik Projesi AC Milan klübü tarafından 10 – 16 yaş aralığındaki kız ve erkek öğrenciler için eğlence ve eğitimi bir arada sunmak için geliştirilmiştir. Program içinde seçilen öğrenciler AC Milan’nın dünyaca ünlü yıldızları ile tanışma şansı bulabilirler.

Twin Futbol Yaz Okulu – İngiltere

İngiltere, Crowthorne kasabasında yer alan Twin Futbol Yaz Okulu Wellington College ‘da eğitim vermektedir. Londra’ya bir saat uzaklıkta olan geniş yeşil Alana sahip kampüsünde 1859 yılından bu yana hizmet verir. 10 -17 yaş aralığındaki öğrencileri kabul ederler. Haziran, Temmuz, Ağustos ayları boyunca 2 hafta – 6 hafta arası sürelerde kayıt kabul etmektedirler.

Haftada 15 saat genel İngilizce verilen bu yurtdışı yaz okulu programlarına kabul için minimum Elementary düzeyinde İngilizce bilgisi gerekmektedir.

Eğitime hem erkek hemde kız öğrenciler kabul edilmektedir. Okul, Tottenham Futbol Kulübü ile iş birliğinde içindedir. İngilizce derslerinin yanı sıra tüm futbol dersleride İngilizce gerçekleşmektedir. Futbol derslerinin yanı sıra ise yüzme, tenis, dans gibi derslerde bulunur. Windsor Town, Winchester, Oxford ve Londra merkezlerine geziler düzenlenir.

Konaklaması öğrenci yurdu şeklindedir ve Wellington ve Eagle House öğrenci yurtları mevcuttur.

Yurtdışı Yaz okulları hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için Global Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçip ücretsiz destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.