Amerika SAT ve TOEFL Kampı

abd-yaz-okullari-global-yurtdisi-egitim

Üniversite hayatına Amerika Birleşik Devletleri’nde devam etmek isteyenler için olmazsa olmaz sınavlar arasında yer alan SAT ve TOEFL’a hazırlanmak isteyen 15+ yaş arası öğrencilere sunulan SAT&TOEFL kampı yaz döneminizi özel kılmaktadır. Boston’un en gözde kolejlerinden biri olan Fisher College bünyesinde ve ABD’nin en popüler dil okullarından biri olan FLS International aracılığıyla sunulan bu programlarda öğrencilerin en az intermediate ve üstü bir İngilizce seviyesine sahip olması istenmektedir.

Fisher College’in güvenli yurtlarından dışarı daha adımınızı attığınız anda şehir tüm güzelliği ile sizleri kucaklıyor olacak. Freedom Trail, Newbury Street, Cape Cod gibi Boston’un en gözde mekanlarını görebileceğiniz turlara katılıp, hayallerinizi süsleyen manzaraları kareleyip, boş zamanlarınızda bilgisayar ve oyun odalarının keyfini çıkaracaksınız.

Programa katılan öğrenciler haftada 18 ders genel İngilizce + haftada 10 ders SAT / TOEFL (tercihe göre) eğitim almaktadır. Ders sonralarındaki zamanlarda ise çeşitli aktiviteler ve geziler düzenlenmektedir. Öğrenciler Fisher College’in kampüse yürüme mesafesindeki yurtlarında 2-4 kişilik odalarda tam pansiyon olarak konaklamaktadır. Yemekler okul yemekhanesinde yenmektedir. Kız ve erkek öğrenciler için ayrı odalar sunulur. Yurtlar 7/24 gözetim altındadır, güvenlik üst düzeydedir.

Ders sonralarındaki zamanlarda çeşitli aktivitelere ve gezilere katılmaktadır. Aktiviteler arasında futbol, voleybol, yüzme vb. spor çalışmaları, sinema ve müzik akşamları gibi etkinlikler yer almaktadır. Newbury Street, Faneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and The State House, Prudential Center Shopping, Boston Duck Tour, Six Flags, Freedom Trail ve opsiyonel New York turu ise gezilerden sadece birkaçıdır.

Hem FLS SAT & TOEFL kampı hem de Amerika’da bulunan tüm yaz kampları için ABD Yaz Okulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.