Boston Yaz Okulları

boston-yaz-okullari-globalyurtdisiegitim

Boston Amerika’nın diğer şehirlere göre en fazla öğrenciye ev sahipliği yaptığı şehirlerden biridir. Üniversite olarak Harvard ve MIT üniversiteleri ile tanınır. Eğitim için bir çok öğrenci tarafından merkez kabul edilen ülkeden biridir. Boston’da gideceğiniz yerlerin mesafeleri çok uzun olmadığı için gezip görmek isteyeceğiniz yerlere giderken ulaşım sıkıntısı pek fazla yaşamazsınız.

Boston’u ziyarete gittiğinizde gezebileceğiniz Museum Of Fine Arts Güzel Sanatlar Müzesini ziyaret edebilirisiniz. John F.Kennedy Presidential Museum and Library ( Başkanlık Kütüphanesi ve Müzesini gezebilirsiniz. Museum of Science (Bilim Müzesi) ziyaret edebileceğiniz yerler arasındadır. Çocukların ilgisini çekecek Amerika’nın ikinci büyük müzesi olan Boston Çocuk Müzesini ziyaret edebilirisiniz. En eski kütüphane olan Boston Halk Kütüphanesini de listenize ekleyebilirsiniz. Amerika Boston’da daha gezip görmek isteyeceğiniz bir çok müzeye ev sahipliği yapmaktadır. Boston turu yapmak isterseniz Duck Tours ile şehri gezebilirsiniz.

Boston’da İngilizce öğrenmek isteyen 7-17 yaş arası gençler ve çocuklar eğitimleri dışında yukarıda belirtilen aktivitelere katılma ve ünlü yerleri gezme imkanına sahip olurlar. Boston’da ve Amerika’da bulunan yaz kampları hakkında ayrıntılı bilgilere http://www.global-yurtdisiegitim.com/amerika-yaz-okullari/amerika-yaz-okulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.