Malta’da Dalış Kampı – EC Malta Yaz Okulu

malta-ec-dalis-kampiDalış meraklısı 13-17 yaş arası öğrencilerimizi Malta’nın masmavi denizi ve mükemmel atmosferinde hem İngilizce öğrenmeye hem de dalış yapmaya davet ediyoruz. Bu program süresince Malta’nın en kaliteli dil eğitim organizasyonu olan EC English de yanınızda bulunacaktır. Eğitimler süresince sadece İngilizce öğrenmekle veya dalış yapmakla sınırlı kalmayacak, aynı zamanda dünyanın her yerinden arkadaşlar yapacak ve mükemmel bir yaz tatili geçireceksiniz.

EC Malta Yaz Okulu 13-17 yaş arası öğrencilerini hem merkez kampüsü hem de Free-Style programı içeriğinde ağırlamaktadır. Haftada 20 ders İngilizce eğitim alan öğrenciler ek olarak haftada 5 ders dalış yapacak, bu eğitimler dışında ise çeşitli aktivitelere ve gezilere katılacaklar. Öğrencilerini okula yakın mesafedeki 4 yıldızlı tesislerde tam pansiyon olarak ağırlayan okul, hem okul konaklama arası hem de geziler ve aktivitelere yapılacak seyahatler için ücretsiz servis hizmeti de vermektedir.

Unutulmaz bir yaz yaşamak isteyen EC Malta Yaz Okulu katılımcıları daha detaylı bilgilere EC Malta Yaz Okulu sayfasından ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.