St Clare’s Oxford Yaz Okulu

st-clares-oxford-yaz-okulu1953′ te kurulduğu günden bugüne, uluslararası eğitim ve anlayışı ilerletmeye kendini adamış bir okul olan St.Clare’s Oxford, her yıl 40 tan fazla ülkeden yüzlerce uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır. Okulumuz sadece Standart Yaz Okulu programları değil, aynı zamanda Akademik Yaz Okulu Programları ve IB Hazırlık Yaz Okulu programları da sunmaktadır. Bu programlar 15- 17 yaş arası öğrencilerimiz için düzenlenmekte  olup , St.Clare’s Oxford bünyesinde ayrıca 10-15 yaş arası öğrencilerimiz için Junior Yaz Okulu –  yetişkin öğrencilerimiz içinse genel ve akademik dil programları sunulmaktadır.

Tüm bu programlar, etkin sosyal ve kültürel aktivite ve eğlence programları ile desteklenmiştir. British Council akreditesine ve English UK üyeliğine sahip St.Clare’s Oxford, üçü de Oxford şehir merkezine çok yakın üç farklı merkeze sahiptir. Bu merkezlerden Bardwell Road Kampüsü 18 yaş ve üstü, Banbury Road Kampüsü 15-17 yaş arası ve Junior merkezi ise 10-15 yaş arası öğrencilere hizmet vermektedir. Londra’dan sadece 1.5 saat mesafede bulunan Oxford, öğrencilerine inanılmaz güzellikte bir tarih ve kültür dokusu yanında adademik bir ortam da sunmaktadır. Okulumuz yetişkin öğrencilerine aile yanında veya yurtta konaklama, 10-15 ve 15-17 yaş grubu öğrencilerine ise sadece yurtta konaklama olanağı sunmaktadır.

Hem St Clare’s Oxford Yaz Okulu hem de İngiltere’de bulunan diğer yaz okulu programları için İngiltere Yaz Okulları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.