Yurtdışı Yaz Spor Okulları

yurtdisi-yaz-spor-okuluYurtdışı Yaz Spor Okulları

18 yaşından küçük gençler ve çocuklar için tasarlanan yurtdışı yaz spor okulları ile dil eğitimi alırken spor becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Yaz dönemini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen öğrencilerimiz için tasarlanan yurtdışı yaz spor okulları kamplarımızda sadece dil eğitimi almak yerine ek olarak profesyonel eğitmenler eşliğinde futboldan tenise, basketboldan yüzmeye kadar bir çok spor branşında eğitim almanız mümkündür. Ayrıca yurtdışı yaz spor okullarına katılarak sadece dil ve spor gelişiminizi arttırmakla kalmayacak, yeni yerler görecek, farklı kültürlerle tanışacak ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edineceksiniz.

Yurtdışı yaz spor okullarında en fazla talep gören ülke tabi ki İngiltere. İngiltere’de bulunan popüler yaz spor okulları arasında yer alan; University of Brighton ‘da Tenis + İngilizce eğitimi alabilir, Millfield School ‘da 15 farklı branşta seçmeli spor dersi + İngilizce eğitimlere katılabilir, University of Bath kampüsünde Golf veya Binicilik + İngilizce dersi alabilir veya Bradfield School bünyesinde İngilizce dil eğitimi alırken dünyaca ünlü futbol kulübü Manchester United’ın MUSS (Manchester United Soccer School) okulunda profesyonel futbol eğitmenleri tarafından sunulan eğitimlere katılabilirsiniz.

Yurtdışı yaz spor okullarında İngilizce öğrenirken bir spor branşında profesyonel eğitim alabileceğiniz bir diğer popüler ülke ise Amerika. Amerika’da bulunan yurtdışı yaz spor okulları arasında Saint Peter’s University İngilizce + Basketbol Kampı veya California State University Fullerton İngilizce + Sörf kampı öğrenciler arasında oldukça popülerdir.

Yurtdışı Yaz Spor Okulları tabi ki İngiltere ve ABD ile sınırlı değil. Malta’da bulunan EC Malta Yaz Okulu ‘nda İngilizce + Dalış Kampı, Fransa’da bulunan Azurlingua Nice Yaz Okulu’nda Fransızca + Tenis Kampı, İspanya’da bulunan Enfocamp Yaz Okulları’nda 5 farklı seçmeli spor branşı + İspanyolca veya İsviçre’de İngilizce, Almanca, Fransızca veya İtalyanca dil eğitimi alırken birçok seçmeli spor branşında eğitim almak mümkündür.

Yurtdışı Yaz Spor Okulları hakkındaki ayrıntılı bilgiler için Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan çok detaylı bilgiler alabilirsiniz (212) 227 0 227.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.