2015’in En Popüler Almanca Kampı : Humboldt Institut Bad Schussenried

humboldt-bad-schussenried-yaz-kampi2016 yaz döneminde hem tatilini en iyi şekilde değerlendirmek hem de Almanca dil bilgisini katkı yapmak isteyen 7-17 yaş arası öğrencileri telaş sardı. Almanca’nın anavatanı olan Almanya tabi ki bu eğitimi almak isteyenler için en doğru destinasyon. Peki en doğru okul hangisi? Bu sorunun cevabı kişilere göre çok değişken olsa da 2015’in en popüler Almanca yaz kampı olan Humboldt Institut Bad Schussenried 2016 için de popüler merkezlerden birisi olacak gibi gözüküyor.

Humboldt Institut Bad Schussenried Yaz Okulu; Almanya’nın şirin kasabası Bad Schussenried’de oldukça büyük bir kampüs içerisinde konumlanmış durumdadır. Okul bünyesinde öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımların yanı sıra muhteşem bir göl manzarası ve öğrenciler hoşça vakit geçirecekleri yeşil alanlar bulunmaktadır. Haftada 30 saat Almanca dil eğitimi alan öğrenciler eğitimlerden arta kalan zamanlarda düzenlenen gezilerle Almanya’yı tanıma fırsatı yakalamakta, yapılan aktivitelerle ise hem eğlenmekte hem de becerilerini geliştirmektedir.

10-17 yaş arası öğrencileri ağırlayan Humboldt Institut Bad Schussenried Yaz Okulu‘nda öğrenciler kampüs içerisinde bulunan yurtlarda konaklamaktadır. Çift kişilik odalarda tam pansiyon konaklama imkanı sunulan okulda her gün üç yemek verilmektedir. Öğrencilerin güvenliği grup liderleri ve gözetmenler tarafından 7/24 sağlanmaktadır.

Eğer siz de bu yaz Humboldt Institut Bad Schussenried Yaz Okulu‘nda eğitim almak ve yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmek isterseniz Humboldt Institut’un Türkiye’deki en yetkili kayıt ofislerinden biri olan Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilir, çok daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na ulaşmak için (212) 227 0 227 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.